Om oss

apie mus

Standartų Spaustuvė – viena didžiausių ir moderniausių Lietuvoje. Mūsų techniniai pajėgumai tokie, kad kasdien tonas popieriaus paverčiame dailiomis knygomis, margaspalviais žurnalais, bukletais, brošiūromis ir kitais spaudiniais.

Kokybė. Spaustuvėje įdiegta kokybės valdymo sistema, atitinkanti ISO 9001:2001 standarto reikalavimus. Siekdami, kad mūsų darbai atitiktų Jūsų lūkesčius, spausdiname ir įrišame  moderniomis tokių poligrafinės įrangos grandų  kaip HEIDELBERG, KOLBUS, SIGLOCH, FUJI, RENZ mašinomis. Tačiau ko vertos mašinos  be specialistų? Jūsų paslaugoms – mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai, puikiai išmanantys šiuolaikinės spaudos technologijų subtilybes.

Ekonomiškumas. Svarbu paminėti ir tai, kad naujausios technologijos bei savo srities profesionalai leidžia mums dirbti  apgalvotai ir taupiai, taigi ir garantuoti kuo ekologiškesnį spaudos procesą,  užtikrinant, kad  popierius būtų naudojamas  kuo racionaliau  ir jo atliekos būtų sumažintos iki minimumo.  O tai reiškia, kad rūpindamiesi gamta, mes taupome ir klientų  pinigus.

Produkcija. Standartų Spaustuvės produkcija pati įvairiausia: knygos – kieto, pusiau kieto, minkšto įrišimo, siūtos, klijuotos, taip pat brošiūros, žurnalai, reklaminiai leidiniai,pakuotės, atvirukai, plakatai, įvairūs numeruojami dokumentai. Esame sukaupę tiek patirties, jog lengvai rasime tinkamiausią sprendimą, parenkant popierių ir apdailos medžiagas Jūsų leidiniams, be to, nepamirštant optimalios kainos.

Taigi Standartų Spaustuvė pasirengusi nedelsiant įgyvendinti kiekvieną, net patį neįtikėčiausią Jūsų leidybinį sumanymą. Pasitelkę novatoriškiausias spaudos technologijas, mūsų profesionalai įtinka net patiems reikliausiems ir išrankiausiems užsakovams.

top


Nyheter